kalendarium

Piątek, 2017-10-20

Imieniny:

Ireny, Kleopatry
menu
ankieta

Jaki rodzaj książek lubisz czytać?

Pokaż wyniki
newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym gimnazjum (wycieczki, akademie, rady rodzicielskie) - zapisz się na naszą listę mailingową.

statystyki
  • Odwiedziło nas: 237684 osób
  • Do końca roku: 72 dni
  • Do wakacji: 245 dni
Logo BIP

Sukcesy

Jesteś tu: » Strona startowa » Sukcesy

Rok szkolny 2009/2010

 

I miejsce w IX powiatowym konkursie "Losy Polaków w czasie II wojny światowej"

II miejsce w X wojewódzkim konkursie "Wiedzy o życiu i działalności Tadeusza Kościuszki"

I miejsce klasy IV i III miejsce klasy V w konkursie matematyczno - przyrodniczym na szczeblu gminnym

III miejsce w konkursie BRD - etap gminny

V miejsce w piłce nożnej na szczeblu gminnym

V miejsce w piłce siatkowej na szczeblu gminnym

III miejsce w piłce nożnej halowej na szczeblu gminnym

III miejsce w konkursie recytatorskim L.H. Morstin - "Oczarowani bajką" na szczeblu gminnym i wyróżnienie na szczeblu powiatowym (uczniowie z klas IV-VI)

II miejsce w konkursie recytatorskim "Oczarowani bajką" na szczeblu gminnym - kl. III oraz wyróżnienie na szczebllu powiatowym

I miejsce w konkursie czytelniczym na szczeblu gminnym - kl. III

Wyróżnienie na gminnym konkursie kolęd - oddział przedszkolny

 

 

Rok szkolny 2010/2011

 

Wyróżnienia w konkursie recytatorskim na szczeblu gminnym - kl. IV-VI

II miejsce w konkursie recytatorskim na szczeblu powiatowym - kl. VI

I miejsce w piłce nożnej chłopców, II miejsce w piłce siatkowej chłopców i dziewczyn, II miejsce w piłce koszykowej dziewczyn i chłopców - na szczeblach gminnych

 I miejsce w czwórboju LA chłopców i dziewczyn - na szczeblu powiatowym

III miejsce w indywidualnym konkursie piosenki na szczeblu gminnym - oddział przedszkolny

II miejsce w konkursie recytatorskim na szczeblu powiatowym - kl. III

I miejsce w gminnym konkursie "Oczarowani bajką" - kl. III

Wyróżnienia w powiatowym konkursie "Najpiękniejsza kartka wielkanocna" - kl. III oraz II b

III miejsce w gminnym konkursie recytatorskim "Oczarowani bajką" na szczeblu gminnym oraz II miejsce na szczeblu powiatowym - kl. IIb

I miejsce w XIII ogólnopolskim konkursie plastycznym o pożarnictwie - "Dniem czy nocą strażak idzie Ci z pomocą" - kl. V oraz I miejsce w kategorii dla uczniów niepełnosprawnych - kl. VI


Rok szkolny 2011/2012


szkoła podstawowa:


 

I miejsce w konkursie recytatorskim „Oczarowani bajką” – etap gminny (uczeń klasy I)

I miejsce w gminnym konkursie matematyczno-przyrodniczym – klasa V

III miejsce w gminnym konkursie matematyczno-przyrodniczym – klasa IV

I miejsce w powiatowym turnieju piłki nożnej chłopców

II miejsce w powiatowym turnieju piłki siatkowej chłopców


Gminne zawody sportowe:

 

II miejsce – piłka nożna chłopców

III miejsce – tenis stołowy chłopców (indywidualnie)

I miejsce – piłka halowa chłopców

III miejsce – piłka koszykowa chłopców

I miejsce – piłka siatkowa chłopców

III miejsce – piłka siatkowa dziewcząt

III miejsce – czwórbój lekkoatletyczny chłopców


gimnazjum:


I miejsce w turnieju wiedzy o BRD na szczeblu powiatowym (11 miejsce w finale wojewódzkim)

I miejsce w tenisie stołowym (indywidualni) – etap powiatowy

II miejsce w tenisie stołowym drużynowo - etap powiatowy

I miejsce w powiatowych biegach przełajowych chłopców

II i III miejsce w powiatowych zawodach tenisa stołowego dziewcząt (indywidualnie)

II  miejsce w powiatowych zawodach tenisa stołowego dziewcząt (zespołowo)

II i III miejsce w powiatowych zawodach tenisa stołowego dziewcząt (indywidualnie)

I miejsce – sztafeta szwedzka chłopców - etap powiatowy

I miejsce – sztafeta szwedzka dziewcząt - etap powiatowy

I miejsce w biegu na 400 m chłopców (indywidualnie) - etap powiatowy

I miejsce w biegu na 400 m dziewcząt (indywidualnie) - etap powiatowy

I miejsce w biegu na 60 m dziewcząt (indywidualnie) - etap powiatowy

I miejsce w rzucie piłeczką palantową (indywidualnie) - etap powiatowy

II miejsce w skoku w dal chłopców (indywidualnie) - etap powiatowy

I miejsce w konkursie plastycznym – etap powiatowy


Rok szkolny 2012/2013


Szkoła Podstawowa:


III miejsce w Konkursie Recytatorskim "Oczarowani Bajką" - etap powiatowy

III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej - etap gminny


gimnazjum:

 

I miejsce w konkursie fotograficznym „Moja Natura 2000”

I miejsce w partyzanckim biegu przełajowym

XI miejsce w wojewódzkich biegach przełajowych chłopców (indywidualnie)

II  miejsce w powiatowych biegach przełajowych dziewcząt

III miejsce w powiatowym turnieju tenisa stołowego dziewcząt (indywidualnie)

I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej - etap gminny

III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej - etap gminny

 

Rok szkolny 2015/2016

 

Szkoła Podstawowa:

 

1)      Powiatowy Konkurs Plastyczny organizowany przez Zespół Szkół im. Bartosza Głowackiego w Proszowicach „Mój ulubiony bohater literacki”; wyróżnienie – Jakub    Czekaj klasa VI

 

2)      Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Wielkanocna pisanka” organizowany przez Centrum Kultury i Wypoczynku  w Proszowicach; wyróżnienie – Patryk Świątek klas IV

 

3)      Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa”; III miejsce – Klara Dej klasa V

 

4)      Konkurs Plastyczny Integracyjny organizowany przez Dom Pomocy Społecznej w Łyszkowicach; I miejsce – Gabriela Gajos klasa VI

 

Gimnazjum:

 

1)      Konkurs Strażacki „Młodzież zapobiega pożarom”; II miejsce – etap gminny Michał Cichy klasa IB

 

2)      II Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Przyłapani na czytaniu”; wyróżnienie Oliwia Prześlica klasa IIA

 

3)      Konkurs Recytatorski; II miejsce – etap gminny Ewelina Wawrzeń klasa IIIB

 

4)      Powiatowy Konkurs Plastyczny organizowany przez Starostwo Powiatowe: I miejsce Seweryn Miłek, II miejsce Bartłomiej Miechowicz, wyróżnienie Oliwia Prześlica klasa IIA

5)      Powiatowy Konkurs Literacki organizowany przez Gimnazjum w Nowym Brzesku; I miejsce Weronika Sroga klasa IIIB

6)      Powiatowy Konkurs Plastyczny organizowany przez Gimnazjum w Nowym Brzesku: III miejsce – Seweryn Miłek

 

Rok szkolny 2016/2017

  1. Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Bombka Choinkowa” organizowany przez Centrum Kultury i Wypoczynku  w Proszowicach: I miejsce -  Magdalena Wójcik klasa VI, III miejsce – Artur Derela klasa V. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Prace uczestników przygotowane pod kierunkiem p. Aleksandry Gacek.
  2. Powiatowy Konkurs Literacki organizowany przez Zespół Szkół im. Bartosza Głowackiego w Proszowicach: I miejsce – Gabriela Makola klasa IB. Gratulujemy Gabrysi pięknego opowiadania i życzymy jej dalszych sukcesów. Praca uczennicy przygotowana pod kierunkiem p. Aleksandry Gacek.


 

 


statystyki

Opracowanie: szkolnastrona.pl